zavřít

První Max Payne vyjde na iOS a Android

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Zbrusu nový Max Payne 3 je za dveřmi, ale přes deset let starý první Max Payne ještě neřekl poslední slovo. Řekne jej totiž na mobilních zařízeních. Drsného Maxe Rockstar přivede k životu už 12. dubna pro iOS a 26. dubna pro Android pod jménem Max Payne Mobile. Nebude to přitom žádná zjednodušená verze, ale komplení plnohodnotná jednička, kteoru si všichni pamatujeme z PCčka. Max Payne Mobile se bude moci pochlubit HD grafikou, texturami s vysokým rozlišením, napojením na Social Club a nastavitelným ovládáním.

Ptáte se, jestli vám Max Payne Mobile půjde? S největší pravděpodobností ano. Hra pojede na iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPadu, iPadu 2 a samozřejmě také na nejnovějším iPadu. Seznam podporovaných Android zařízení zatím není, ale měli bychom se ho dočkat ještě před vydáním. Rockstar vydali zároveň z Max Payne Mobile i několik screenshotů. Jeden je nahoře, další po rozkliku. Ovládání 3rd/fps her na dotykových displejích není zrovna nejideálnější, ale snad se s tím Rockstar nějak poperou.

Tagy: akční mobilní hry noir

Zdroje: Rockstar Games

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.