zavřít

Oznámení NASCAR The Game: Inside Line

Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Autoři populárních free-to-play závodů Auto Club Revolution, tedy tým Eutechnyx, chystají na...

Autoři populárních free-to-play závodů Auto Club Revolution, tedy tým Eutechnyx, chystají na podzim nový ročník NASCAR. Opět vyjde u Activision, v názvu ale tentokrát nemá číslovku letošního roku, nýbrž podtitul Inside Line. Tahákem má být hlavně přepracovaný kariérní mód, v němž budete usilovat o zájem sponzorů, vylepšovat svůj vůz a postupně se posouvat kupředu. Zvládnuté to prý má být lépe, než kdysi u NASCAR her od EA.

Online složka hry má nabídnout realistické víkendové závody. Autoři už na Twitteru prozradili, že letos nechystají žádné minihry ani přeangažování jezdce z jednoho týmu do druhého. Přímo importovat své nastavení z loňského roku nepůjde, počítá se ale například se zařazením dvaatřiceti tratí. Ve hře nemá chybět žádný z vrcholných účastníků Sprint Cupu. NASCAR The Game: Inside Line vyjde na podzim 2012 pro X360, PS3 a Wii.

Tagy: NASCAR Závodní

Zdroje: Twitter,tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.