zavřít

Na konzole brzo vyjde remaster Hitman: Blood Money a Absolution

Windows PlayStation 3 PlayStation 2 Xbox 360 Xbox

- Oznámení autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Hitman 2 je venku už nějaký ten pátek a hrozí tedy, že ho máte dávno prozkoumaný křížem krážem. V takovém případě je možná načase vrátit se ke starším kouskům, které platí za ty lepší z dlouhé řady titulů neumírající série. IO Interactive pro tyto účely připravilo malou kolekci dvou her s vyhlazovací péčí.

Hitman HD Enhanced Collection svým názvem sice evokuje větší balík her s Hitmanem, ale do užšího výběru se bohužel dostaly pouhé dvě – Hitman: Absolution a Hitman: Blood Money. Šest a dvanáct let staré kousky, které patří mezi obecně uznávané. Oba byly přitom naposledy spatřeny na minulé generaci konzolí (Blood Money v případě Sony dokonce jen na PlayStationu 2).

Nová kolekce je tak jejich debutem na PlayStationu 4 a Xboxu One (PC z nějakého důvodu vyjímaje). Z hlediska omlazení her neočekávejte větší zásahy ani v případě stařičkého Blood Money. Obě hry poběží v 60 FPS ve 4K, dočkají se ostřejších textur, super-samplingu, lepších stínů, odrazů, nasvícení, vylepšeného ovládání a dalších drobnějších změn, na které jsme u remasterů dávno zvyklí.

Na pozitivní vlně se nese i datum vydání, které stíhá tento týden. Hitman HD Enhanced Collection vyjde již v pátek 11. ledna na současných konzolích od Sony a Microsoftu. Doporučená cena bude 45 eur, tedy nějakých 1 200. Za ně dostanete dvě o něco hezčí hry, se kterými můžete přečkat lednové sucho.

Tagy: herní série Hitman remaster

Zdroje: tisková

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.