zavřít

Kultovní Pathologic nabírá druhý dech

Windows

- Oznámení autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Pamatujete na Pathologic? Naprosto fenomenální a naprostě fenomenálně rozbitá akční adventura z dílny moskevských Ice-Pick Lodge zasloužila lepší osud – a právě ten možná získá se zprávou, že autoři pracují na její nové verzi. Skřípající technická stránka a popletený překlad do angličtiny už by neměly stát v cestě zážitku, který se jinak v tom dobrém slova smyslu vymyká herním standardům.

Příběh tří libovolně hratelných hrdinů v kulisách městečka, sžíraného bizarní nákazou, má obsahu i významů na rozdávání, a pokud jste s ním už měli tu čest, tvůrci vás vyzývají, abyste jim zaslali video, ve kterém se o své (klidně i ty negativní) vzpomínky podělíte. Pokud máte pro strach a trpělivost uděláno, můžete Pathologic zkusit už teď třeba z GOGu, jinak ale držte palce. Hra, vedle které i takový Planescape: Torment působí jako něco od Disneyho, druhou šanci rozhodně zaslouží.

Tagy: remake Icepick Lodge

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.