zavřít

Fallout 4 High Resolution Texture Pack není určený pro slabé počítače

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Minulý týden oznámený High Resolution Texture Pack, tedy balík textur v opravdu velkém rozlišení, pro Fallout 4 vyšel na Steamu. Samozřejmě zdarma, pokud tedy nepočítáte cenu stroje, který potřebujete na to, abyste jej v rozumném stavu rozběhali. Do stahování se můžete pustit hned, ostatně, chvilku vám to potrvá, celý balík má 58 GB.

Samotné minimální požadavky na sestavu taktéž nejsou malé:

Operační systém: Windows 7/8/10 (64bitová verze)
Procesor: Intel Core i7-5820K a lepší
RAM: 8 GB RAM
Grafika: GTX 1080 8 GB

Na druhou stranu, jak ukazuje série obrázků ze hry níže, rozhodně se je nač koukat a Pustina s tímto balíčkem opravdu prokoukne. Srovnávací obrázky najdete třeba tady nebo tady. Podívat se můžete i na video.

Tagy: akční sci-fi RPG postapokalyptická

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.