zavřít

Creative Assembly chystá Vetřelce na další generací konzolí

PlayStation 3 Xbox 360

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kolem Vetřelce to celkem vře. Jsme zvědavi, jak dopadne Aliens: Colonial Marines od Gearboxu,...

Kolem Vetřelce to celkem vře. Jsme zvědavi, jak dopadne Aliens: Colonial Marines od Gearboxu, nedočkavě se těšíme na film Prometheus, který původnímu Vetřelci časově předchází a nyní je tu Crative Assembly a jejich projekt, který se kolem značky Vetřelec točí.


Na stránkách studia můžeme najít inzerát, v něm hledají programátora, který má prokazatelné schopnosti v oblasti tvorby multiplayeru i herních mechanismů. Pracovat bude na multiplatformním titulu pro tuto i budoucí generaci konzolí a onen titul bude ze světa Vetřelce. Pořád nevíme, oč půjde v oblasti herního žánru, protože hra nebyla, logicky, ohlášena.

Můžeme se však pustit do tipování. Půjde o RTS? Taktickou akci? Taktickou strategii? Dnes už ani jeden z žánrů není na konzolích vyloučený, ale přeci jen, Vetřelec v RTS provedení by nemusel zas tak dobře fungovat. Takže nějaká taktická akce, kde by se dala atmosféra krájet, by určitě nebyla špatná.

Tagy: horor Vetřelec

Zdroje: Gamerzines

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.