zavřít

Co přinese 2.0 verze Zaklínače 2?

Windows Xbox 360

- Oznámení autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Že se pracuje na nové verzi PC verze druhého Zaklínače, víme. Že nese označení 2.0, víme taky. Nevíme však, jaké konkrétní změny a vylepšení pro nás v CD Projekt RED chystají. To se však s právě probíhajícím Gamescomem mění, protože zde máme první detailnější informace. Nový verze by měla například přinést přes dvacet nových taktických vylepšení. Předělání se dočkal tutorial, který byl hráči často kritizován a přidány budou také nové možnosti nastavení obtížnosti.

K dispozici by měl být takzvaný Dark Mode, který by měl být stejně náročný jako Insane, ale umožní hráčům uložit si svůj postup a také se v jeho rámci objeví předměty pojmenované „Dark Items“. Poslední zatím oznámenou novinkou je Arena Mode přinášející jaký "Horde" mód, kde budete bojovat s novými a novými vlnami nepřátel. Hráči si zde mohou otestovat svoje skilly na různorodých typech nepřátel a za své snažení by měli být odměněni zkušenostními body a vybavením. Verze 2.0 bude obsahovat také všech devět již vydaných DLC balíčků a pro ty, co si zakoupili původního Zaklínače 2, bude k dispozici zdarma. Datum vydání je stanovena na 29. září tohoto roku. Všechny tyto nové funkce pak bude X360 verze obsahovat ode dne vydání.

Tagy: RPG

Zdroje: VG247,DSOGaming

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.