zavřít

České studio Madfingers vydalo mobilní střílečku Unkilled

iPad iPhone Android

- Oznámení autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na mobilním nebi má Česká republika minimálně jednoho silného vývojáře, brněnské studio Madfinger Games. To se svou nejnovější hrou Unkilled pro iOS a Android navazuje na úspěch svých předchozích akčních titulů. Servíruje v ní střílečku z pohledu první osoby, město zaplavené zombiemi, spoustu zbraní, misí a bosse, které budete muset při průchodu jimi udolat.

Hlavním hrdinou (ne, že by na tom v tomto žánru tak záleželo) je bývalý Ranger Joe, který nyní pracuje pro žoldnéřskou skupinu Wolfpack. Ačkoliv jde o ostříleného chlapíka, jeho nejnovější mise, která spočívá ve vyčištění zamořených oblastí a jejich udržení, dokud nedorazí posily mu dává 11,6% šanci na přežití.

Pro samotnou akci budou mnohem důležitější nepřátelé a zbraně. Jejich charakteristiky si můžete najít na oficiálních stránkách. Tvůrci navíc slibují více než stovku misí, kde najdete jak povinné příběhové, tak nepovinné vedlejší. Případně rovnou zamiřte na iTunes či Google Play, kde si můžete hru zdarma stáhnout.

Tagy: zombie mobilní hry FPS

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.