zavřít

Brány Skeldalu 2 blízko dokončení

Windows

- Oznámení autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na oficiálních stránkách studia Napoleon Games se nedávno objevily tři nové obrázky z chystané hry Brány Skeldalu 2: Pátý učedník.

Tato 2D adventura s prvky RPG je podle tvůrců již těsně před dokončením. Její příběh je situován do stejného světa jako úspěšný první díl - do Rovenlandu (nyní ve veliké říši Arte), a to o zhruba deset let po známých událostech. Jeden z dřívějších zachránců a hrdinů - válečník Wahargem se tentokrát vydává po cestě zla, které okusí i vaše postava chudého studenta magické univerzity Engeora.


nové obrázkykompletní galerie

Jak se příběh vyvine dál a co vás v něm čeká, zůstává zatím tajemstvím, trochu poodhalující mohlo být možná nedávné dvoustránkové preview v Levelu. Hra poběží na vylepšeném engine Horkého léta 2 (CPAL2) a čtveřici hlavních tvůrců tvoří grafici Dan Falta, Karel Matějka, programátor Honza Hloušek a šéfuje jim Jindra Rohlík.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.