zavřít

Bethesda oznámila Fallout 76

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Adam Homola Komentáře: 0

Po krátkém teaseru a streamu loga jsme se toho oznámení nakonec přeci jen dočkali. Bethesda oznámila novou hru ze svého postapokalyptického univerza s názvem Fallout 76. Číslovka 76 odkazuje na stejnojmenný vault, do kterého vás alespoň na chvíli přenese první trailer níže.

Bethesda toho o hře ale bohužel moc neřekla a ani přiložený trailer nic extra neprozrazuje. Vidíme Vault 76, tradičního Pip-Boye a ještě tradičnější modrý oblek na zatím neznámé postavě. Ve Vaultu 76 to na první pohled nevypadá nijak katastrofálně, výzdoba odpovídá párty a ani vizuální tón není nijak zvlášť depresivní.

Vývojáři potvrdili jen to, že na hře pracuje skutečně Bethesda Game Studios, a to na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Podle zdrojů Kotaku jde prý také o onlineovku – co to ale přesně znamená, nevíme.

Jisté je v tuto chvíli jedno: první detaily a snad i záběry z hraní se dozvíme už velmi brzy, nejpozději však za necelé dva týdny na E3 v Los Angeles.

Tagy: akční RPG postapokalyptická postapokalypsa

Zdroje: tisková zpráva,Kotaku

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.