zavřít

Anno 2070 čeká podvodní datadisk

Windows

- Oznámení autor: levis Komentáře: 0

Ubisoft dnes oznámil datadisk Anno 2070: Deep Ocean, který vyjde letos na podzim pro PC. Poprvé v historii série Anno do hry přibude civilizační level: Tech frakci rozšíří třída geniálních lidí s vlastním divem světa, odpovídajícími produkčními řetězci, vozidly i budovami. Tohle všechno umožní rozvíjet různá průmyslová odvětí, těžit nové zdroje a upevňovat vlastní ekonomiku.

Datadisk přinese možnost obsazovat nepřátelská území bez použití vojenské síly (Hostile Takeover), možnost řešit energetické problémy stavbou podvodní geotermální elektrárny či schopnost optimalizovat přísun energie její výměnou mezi jednotlivými ostrovy.


Podle preview v německých herních časopisech budete pod vodou vyrábět neuroimplantáty a bionické obleky, vyhýbat se podvodním minám a převážet suroviny v ponorkách. Klíčem k úspěchu má být mimo jiné podvodní produkce mikročipů. V datadisku Deep Ocean budete také čelit nebezpečné tsunami, u každé frakce si odemknete nové odměny i obchodní cesty, postavíte přes 50 budov a zažijete přes 150 questů. Čeká na vás ještě třicet dalších achievementů a přístup k novým hráčským žebříčkům. Další informace o základní hře i datadisku najdete na homepage.

Tagy: strategie datadisk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.