OlliOlli 2: Welcome to Olliwood

OlliOlli 2: Welcome to Olliwood

Články

GameSplay: obludárium Františka Fuky

Pokud pravidelně nebo občasně pročítáte blog Františka Fuky, víte moc dobře, že krom filmů náruživě sjíždí i hry všeho druhu - od japonských podivností, přes hardcorová RPG i plošinovky, až po tradiční blockbustery. A protože jsme Františka ve vysílání na Games.cz měli naposledy loni během E3, rozhodli jsme se ho znovu pozvat, aby si některé ze svých oblíbených titulů zahrál a okomentoval v následujícím gamesplayi.

OlliOlli 2 vyjede letos do boje s notně vylepšeným konceptem jedničky

Povedená (recenze) skejťácká arkáda OlliOlli, která se nebere příliš vážně a vyšla vlastně teprve nedávno, se již brzy dočká pokračování. OlliOlli 2: Welcome to Olliwood bude podle všeho pokračovat ve šlépějích prvních dílu a radikálně se nic měnit nebude. Všechno bude jen větší, lepší a víc cool, než to bylo minulý rok. Dvojka nabídne více téhož, ale v podstatě lepším provedení - už na první pohled vás v novém traileru praští do očí propracovanější, barevnější a vůbec živější prostředí.

Bleskovky

  • 3. 3. 2015 - Členové PS Plus programu obdrží 4. března zdarma hry Oddworld: New ‘n’ Tasty, (PS4), Valiant Hearts (PS4), Papo and Yo (PS3), Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3), OlliOlli 2: Welcome to Olliwood (PS4/PSV) a CounterSpy (PS4/PS3/PSV). Vypadá to, ž

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
25. srpna 2015
Recenze