zavřít

Zombie motorkáři z Resident Evil 5

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přestřelka mezi kamionem a humvee je fajn, ale zdaleka nejvíc se líbí uslintaní zombíci..

Po včerejší náloži doplňujících informací k hororové akci Resident Evil 5 dnes vývojáři vypustili čtveřici nových obrázků. Společnou mají načervenalou, jemně apokalypticky rudou barevnou paletu a přesaturovanou stylizaci.

A byť přestřelka mezi pekelným kamionem a humvee není nikdy na škodu, hráčům asi největší radost udělá pohled na dvojici motorkářů za skoku. Záběr je sice sám o sobě možná nechtěnou parodií slavného "lunárního letu" Spielbergova mimozemšťana E.T., nese však s sebou další příslib, na co se v konečné hře těšit. Kdo by se nechtěl postavit uslintaným zombie motorkářům?


Resident Evil 5 vyjde na jaře pro Xbox360 a PS3, předobjednávejte zde - více v dojmech z E3 a dalším zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Nálož nových informací o Resident Evil 5  [26.9.2008 07:07 - levis]
Resident Evil 5 ve třech dalších videích  [20.8.2008 13:13 - jd]
Brilantní trailer z Resident Evil 5  [15.7.2008 13:13 - levis]
zdroj: Kotaku

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.