zavřít

Zákoutí z adventury Syberia

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jsou tomu dva dny, co jsme vám nabídli úchvatný zážitek z traileru (8 MB, WMV) pocházejícího z připravované adventury Syberia a dnes tu máme také neméně zajímavé nové obrázky.

Jak již bylo na našich stránkách několikrát řečeno, setkáte se v této hře s hrdinkou, která všem příznivcům adventur bude více než povědomá. V Syberii ponese jméno Kate Walker a zaměstnána bude jako právnička newyorské společnosti Universal Toys Company.


další nové obrázky

Na své cestě do napůl realistického a napůl sci-fi světa budete řešit různá záludná puzzle a setkávat se s rozličnými postavičkami. Čeká Vás bohatý příběh plný záhad a dobrodružství. Velikou práci si tvůrci hry (Microids a Benuta Sokal) dali s grafickým provedením a hlavně se všemi emocemi, které bude hlavní hrdinka prožívat. Syberia je ve vývoji už hezkou řádku měsíců (od listopadu 2000) a v obchodech by se měla objevit už v červnu 2002.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.