Z Elebits pro Wii jsou Eledees, vyjdou na jaře
zdroj: tisková zpráva

Z Elebits pro Wii jsou Eledees, vyjdou na jaře

8. 1. 2007 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vůbec první hru, kterou se společnost Konami chystá uvést na konzoli Wii, jsme vám už představovali.

Původně se měla jmenovat Elebits, avšak podle dnešní tiskové zprávy, jejímž prostřednictvím Konami Digital Entertainment Europe potvrdila, že tento titul skutečně vydá, budete muset vyhlížet poněkud odlišný název - Eledees. Kromě toho došlo také k jistému posunu, pokud jde o termín prodeje. I když loňská tisková zpráva tvrdila, že se hráči mohou těšit ještě do konce roku 2006, ta dnešní hovoří o jaru 2007. Ale nenechte se tím příliš rozhodit a pojďte se raději podívat do naší galerie, kde pro vás máme připraveny nové screenshoty.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Ať už jim říkáte Eledees či Elebits, v obou případech se jedná o totéž - malé nezbedné potvůrky, které žily celá tisíciletí s lidmi v harmonii a v dobách, kdy jsme ještě neznali elektriku, benzín, apod., poskytovaly jediný zdroj energie. Zasáhl osud a silná bouře způsobila, že se Eledees začaly chovat podivně. Jaly se skrývat a přestaly pomáhat. Hráč v této hře ztvární malého chlapce jménem Kai, který chce přijít na to, co se s Eledees stalo a pomoci jim se navrátit do jejich původního přátelského stavu. K dispozici budete mít různé nástroje, např. Capture Gun, se kterou můžete malé mršky (ale i další objekty) uchopit, přenášet, apod. Mimochodem, Eledees existují ve více než 15 různých druzích a jak se vám je bude dařit nacházet a polapit, budete postupně získávat i další schopnosti a rozšiřovat své možnosti v dalším honu.

Ve hře se uplatní ovladač Wii Remote. Těšit se můžete na 25 levelů v singleplayerovém módu, ale také na speciální editační mód, ve kterém si další úrovně vytvoříte sami. Služba Nintendo WiiConnect24 pak hráčům umožní s těmito vlastními výtvory obchodovat. Nakonec tu má být také multiplayerový mód až pro čtyři nadšence.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články