zavřít

Válečné jednotky z Warrior Kings

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čas vydání středověké real-time strategie Warrior Kings se pomalu blíží a jak jste se mohli dozvědět ze sobotní zprávy, je to jedna z těch her, kterých se díky společnosti Bohemia Interactive dočkáme také v češtině.

zdroj: Archiv

Naposledy přidané obrázky v naší galerii by Vám měli trochu přiblížit možnosti a schopnosti některých bojových jednotek. Můžete se tak například seznámit s těžkou technikou používanou pro boření zdí a bran, kanóny určenými na ničení budov, katapulty, ale také lučištníky, dělostřelci, rytíři nebo špehy, ad.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Ve Warrior Kings bude kromě Vašich válečnických strategických schopností velice důležité také hospodaření, protože jak všichni dobře víme, s prázdným žaludkem se všechno dělá mnohem hůř. Také Vaši bojovníci jsou naprogramováni tak, že Vás potrápí svými požadavky jak na kvalitu žvance, tak i zbraní. Ve svém vlastním zájmu Vám pak nezbyde nic jiného, než se snažit vybudovat dostatečné množství hospodářských budov produkujících jídlo pro početnou armádu a vyhledat vhodná místa pro stavbu dolů těžících suroviny na výrobu brnění a zbraní.

Jak zasvěcené duše už dávno vědí, Warrior Kings měl být vydán už v listopadu loňského roku. Z celkem pochopitelných důvodů však byl Black Cactusem (tvůrci) odložen a tak se této RTS dočkáme doufejme už v několika málo týdnech. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.