zavřít

Trojice nových ukázek z Hellgate: London

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud sledujete vývoj nadcházející first-person RPG Hellgate: London, už asi víte o spojení Flagship Studios a HanbitSoft, Inc.

do podniku nazvaného Ping0, LCC, který se hodlá zabývat všemi aspekty hostování online her a o tom, že se tento nový subjekt domluvil se společností NAMCO BANDAI Games America ohledně digitální distribuce hostování a ošéfování online součásti tohoto projektu. Jestli vás ale uvedené informace minuly, tak teď jste je dohnali. K tomu vám dnes nabízíme sadu tří nových screenshotů, jež se původně objevily na oficiálních stránkách.


Že bude možné zahrát si Hellgate: London také online, se neví moc dlouho. Někdy v červenci proběhl na stránkách HellGate Guru rozhovor s vývojáři, kde se v této souvislosti objevilo, že byť budou sdílet stejný příběh, offline a online části hry se nebudou nijak ovlivňovat. Jsou zde nicméně plány umožnit online hráčům přenést svou postavu do offline světa, nepůjde však o záležitost fungující oběma směry.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.