zavřít

Stronghold: Crusader screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velký balík nových obrázků dnes uvolnili Take 2 z druhého pokračování historické real-time strategie Stronghold: Crusader od FireFly Studios.

Pokud Vám připadá divné, že vypadají úplně stejně jako první díl recenzovaný (90%) vloni na podzim, nejste sami. Za takové situace by jistě bylo férovější vydat Stronghold: Crusader jako klasický datadisk, ale o ty není takový zájem, vyžadují vlastnictví původní hry a hlavně stojí poloviční cenu co normální plnohodnotná hra.


další nové obrázky

Stronghold: Crusader Vás tentokrát povede během čtyřech kampaní do zemí arabského světa proslulých nesmírnou odvahou svých bojovníků a jejich hrůzostrašnou výzbrojí, a nechá Vás zažít hrdinné bitvy historických křižáckých výprav 11. a 12. století. Více informací v našem předchozím článku v souvislosti s oznámením hry zde, k vydání dojde už letos v létě.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.