zavřít

Skotská jízda v Highland Warriors

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Němečtí vývojáři Soft Enterprises se spolu s firmou Data Becker již nějakou tu dobu zabývají tvorbou velice zajímavé real-time strategie ze skotského prostředí - Highland Warriors.

Ta je určena pouze pro PC a měla by být vydána ještě do konce tohoto roku. My vám dnes můžeme nabídnout další sadu čerstvých obrázků, které mluví sami za sebe.


nové obrázkykompletní galerie

Pokud sledujete naše stránky pravidelně, určitě vám neunikl ani náš rozhovor s panem Andym Mansonem, manažerem Data Becker, vydaný začátkem srpna. Možná jste si v té době ale užívali někde sluníčka a nyní litujete, že jste se o Highland Warriors nedozvěděli více - pak si ho rozhodně přečtěte. Dozvíte se mj. i to, že v srpnu měla být vydána hratelná demoverze Highland Warriors, jelikož k tomu ale nedošlo, dá se předpokládat, že se objeví tento měsíc. Zde je malá ukázka z interview:
    Otázka: Co nám můžete prozradit o příběhu Highland Warriors?

    Hra vás provede čtyřmi hlavními úseky dávné skotské historie. Svou cestu začnete jako člen klanu MacKayů a pokusíte se o sjednocení rozpolceného Skotska pod jednu vlajku. V další kampani se hráč stane Angličanem a bude bojovat za podrobení Skotska Anglii. Bude následovat kampaň s Williamem Wallacem, vůdcem kameronských klanů, kde půjde o vyburcování skotské revoluce. Nakonec hráči ovládnou klan MacDonaldů a spolu s Robertem the Brucem konečně sjednotí Skotsko pod jednu korunu... [více]
Více se o této středověké skotské historii můžete dočíst na HighlandWarriors.com.
zdroj: vlastní zpráva

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.