Seznamte se s postavami Syberia II
zdroj: tisková zpráva

Seznamte se s postavami Syberia II

23. 6. 2003 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V naší galerii k očekávanému pokračování adventury Syberia II je nyní k vidění celá řada postaviček, se kterými se ve hře budete moci setkat.

Syberia II zdroj: tisková zpráva V první řadě je to samozřejmě samotná Kate Walkerová, právnička najatá společností Universal Toy Company a vyslaná do Evropy dořešit nějaké záležitosti ohledně získání továrny toho času ve vlastnictví Anny Vorelbergové. Při výkonu své práce však Kate potkalo mnoho zajímavých věcí, které nejenže způsobily růst její osobnosti, ale zároveň vedly nakonec i k přetrhání pout s minulostí. V nové hře bude proces proměny v nového člověka dokončen. Její rozhodnutí o novém životě se však u některých lidí neshledá s takovým nadšením. Mnoho jich po ní začne pátrat - matka, snoubenec, přátelé i zaměstnavatel a kolegové, někteří prý trochu agresivněji.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Další obrázek vás seznámí s Ivanem a Igorem. Ivan je typický padouch. Jeho cílem je získat prachy co možná nejjednodušším způsobem a to legálně i nelegálně. Jeho minulost zloděje, zrádce a podvodníka, mluví za sebe. Příběh Kate a vidina jakéhosi tajemného pokladu a nezměrného bohatství ho zaujaly natolik, že se rozhodl plány naší trojice (Kate, Hans, Oscar) zhatit za pomoci svého věrného nohsleda Igora. Vlastně jsou to pytláci, jimž nejde o nic jiného než o slonovinu získanou právě z mamutích klů. Představte si, jakou by takový kousek měl na černém trhu cenu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Hanse Vorelberga můžete v naší galerii vidět také. Tento stařeček s duší dítěte a nezměrnou láskou k mamutům se proslavil pro své mechanické nadání. příčinou jeho psychického a mentálního "zamrznutí" byla nehoda, při které spadl do jeskyně s mamutí kresbou. Automaton jménem Oscar, který stejně jako v prvním díle i v Syberia II doprovází sličnou Kate, je nejrafinovanějším dílem Hanse, i když stále ještě tak trochu nedokončeným. Jeho role ve hře je jednou z nejdůležitějších.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Během nových dobrodružství potkáte i další postavy, z lidské i zvířecí říše. Např. Jistý patriarcha, který má na starosti romansbourgský klášter a je tím nejvyšším představeným mnichem v oblasti. Je duševně narušený, velice zlý a úskočný a bude klíčem Katina postupu do Romansbourgu, prvního místa, kam ve hře dorazíte. Youkol je napůl mystický kmen žijící daleko od civilizace, na severu. Vzhledem k nepřístupnosti míst, která obývají, se o nich toho mnoho neví. Něco málo se dalo vyčíst pouze z jejich kreseb nalezených v Alpách. Podle nich by tento kmen měl ochočit mamuty a využívat je pro transport už před 60 tisíci lety. Mamuti byli předmětem jejich náboženského života. Benoit Sokal prozradil, že inspirací pro tyto postavičky byly nejrůznější knihy a magazíny jako National Geographic.

Obrázek zdroj: tisková zpráva A konečně postavičky z říše zvířat. Už podle obrázku neodolatelný Youki - velice přátelský a chytrý napůl pes a napůl tuleň, hledá svůj domov a náhoda tomu chtěla, by to bylo blízko místa, kam mají namířeno Kate s Hansem a Oscarem. Bohužel je tento tvor odhalen Ivanem, který opět místo něj vidí balík peněz a tak bude třeba ubohému Youkimu pomoci. Kate bude mít i jiného následovníka. Bude jím Harfant, bílá sova dohlížející na její postup. Je okem youkolského šamana. Samozřejmě, že nakonec poznáte i velkého Mamuta.

zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články