zavřít

Šestnáct obrázků z Hidden & Dangerous 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dlouhé čekání na nové obrázky z Hidden & Dangerous 2 bylo dnes konečně ukončeno, neboť italské sajtě Multiplayer.it se podařilo od distributora Take 2 (který jediný smí poskytovat nové materiály z her od brněnských Illusion Softworks) vymámit hned 16 nových screenshotů.

zdroj: Archiv

Ty narozdíl od spousty předchozích nabízí pohled na Hidden & Dangerous 2 v plné kráse, kdy hra běží na nové generaci LS3D enginu použitém i v jiných hrách od této firmy jako Mafia nebo Chamelon. Za povšimnutí rovněž stojí to, že dnes můžete vůbec poprvé spatřit herní mapu nebo jednu misi, v níž budete řidit malé letadlo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Přestože hlavní designér Tomáš Pluhařík před nedávnem odešel z Illusion Softworks kvůli rozporům ohledně směřování hry (info), vývoj H&D 2 by to nemělo nijak ovlivnit. Jako neoficiální datum vydání stále platí první polovina příštího roku, přičemž nejdříve musí být dokončena Mafia (zřejmě leden-únor). Pokud jste ho ještě neviděli, určitě se podívejte na E3 trailer (42 MB) z této hry. A jaká bude dějová zápletka Hidden & Dangerous 2?

    Hlavním hrdinou bude mladý poručík Gary Bristol, který vstoupil do SOE (British intelligence forces) poté, co byl téměř zabit u Dunkerque. Jako příslušník speciálních sil pak bude plnit úkoly po celém světě, takže se střetne nejen s Němci, ale třeba i s Japonci v Barmě. Nové možnosti bude skýtat i hra samotná - budete moci plavat a potápět se, pokládat pasti, zavírat dveře nebo porážet stromy tankem...
zdroj: Multiplayer.it zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.