zavřít

Scany a informace o Halo 2 pro Xbox

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z xboxových hitů, které bude Microsoft prezentovat na letošní E3, se bezesporu stane druhé pokračování úspěšné akce Halo.

Ukázka hry, která se na E3 objeví, se má odehrávat ve futuristické metropoli Earthcity, plné vysokých mrakodrapů, sem tam se mihnoucích mariňáků a především strachu. Vizí budoucnosti podle Microsoftu je opět hrozba Covenantu a Earthcity se stane tím nejtypičtějším bitevním polem. Kromě vylepšené grafiky se prý zintenzívní i samotná akce, Master Chief tak bude mít rozhodně plné ruce práce. NPC budou moci navíc řídit a pilotovat všechna vozidla ve hře, jejich jízda prý bude více než neohrožená. Celkově by se měla úroveň AI zlepšit, i když podobné sliby slýcháme snad u všech pokračování úspěšných her. Nepřátelé prý budou pohotovější v boji tváří v tvář a i přesnější coby snipeři. Do naší galerie k Halo 2 jsme přidali šest nových scanů pocházejících z posledního čísla Oficiálního Xbox magazínu:


kompletní galerie

Hra poběží na předělaném engine, v němž by se prakticky měla zdokonalit hlavně hra světel a stínů. Samotné prostředí bude prý také mnohem dynamičtější a především zničitelnější. Novinkou se dále stane možnost používání dvou rozdílných zbraní najednou. V jedné ruce můžete držet například samopal, zatímco v druhé plasmovou pistoli - jejich použití pak bude vlastně jakýmsi druhem komba. Studio Bungie plánuje podle hlavního designéra Jamieho Griesemera zahrnout do hry jak staré známé a lehce pozměněné zbraně, tak i úplně nové kousky. Žádné podrobnosti ale zatím neznáme, a tak skutečně nezbývá než věřit, že díky prezentaci Halo 2 na E3 prosákne nějaká ta perlička i k nám, stejně jako o prvním dílu pro PC, který bude předváděn na stánku Gearboxu. Hra je zatím ohlášena pouze pro Xbox a vyjít by měla koncem letošního roku.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.