Sabotéři z Freedom Fighters
zdroj: tisková zpráva

Sabotéři z Freedom Fighters

28. 6. 2002 1:34 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Kupu sedmi nových vizuálních ukázek z PS2 verze své čerstvě ohlášené hry Freedom: Battle for Liberty Island, která by se teoreticky mohla stát důstojnou konkurencí Grand Theft Auto III, včera uvolnili Electronic Arts.

Ve verzi pro konzole naplánované na podzim letošního roku půjde o third-person akci, zatímco u PC verze chystané na zimu se počítá s klasickou doomovkou, tedy s pohledem z vlastních očí.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Obě ovšem budou mít společné jedno - hráč se vžije do role prostého občana New Yorku, který se ocitne uprostřed bojiště v alternativní minulosti, kdy Sovětský svaz napadl americký kontinent a začal brát jeho obyvatele jako rukojmí, včetně bratra hlavního hrdiny. Ten si to samozřejmě nenechá líbit a povede vzpouru civilistů, kteří budou podnikat různé sabotážní akce s cílem osvobodit celé město. Součástí této hry bude navíc tahový strategický mód, v němž budete všechny operace plánovat a řídit z podzemního doupěte pod Manhattanem.
zdroj: TTG

jd

Nejnovější články