zavřít

Rollerc.Tycoon 2, Midway, Age of Mythology

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trio úterních screenshotů startuje desítka čerstvých ukázek z druhého dílu Rollercoaster Tycoonu od neprávem opomíjeného designéra Chrise Sawyera, který se svým podílem na vzniku originálních a hlavně hratelných titulů (Transport Tycoon) může v klidu zařadit po bok Petera Molyneuxe, Sida Meiera nebo Willa Wrighta.

Pokračování této strategické simulace zábavního parku přinese mnoho vylepšení, o kterých jsme psali zde, a na trh se dostane v první polovině října, jelikož už hra byla prohlášena za dokončenou (info).

    
Rollercoaster Tycoon 2 galerie  ||  Midway galerie  ||  Age of Mythology galerie

Dále nám Zoltan Motyan, hlavní programátor z maďarských Mithis Games, poslal echo, že jejich stránky věnované projektu Midway: Naval Battles byly aktualizovány o nové vizuální ukázky z této námořní taktické strategie zasazené do prostředí druhé světové války. Ty tak trochu připomínají letecký simulátor, neboť zachycují smrtonosný nálet japonských stíhaček Zero na americké lodě.

A do třetice tu pak máme dalších pět pěkných obrázků z real-time strategie Age of Mythology od Ensemble Studios, které tentokrát předvádí egyptskou mumii poblíž vodního kanálu, přírodní scenérii s divokými zvířaty, útok Vikingů, výbuch sopky a ovládácí lištu editoru.
zdroj: Mithis, EnsembleStudios, PR

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.