zavřít

Republic: The Revolution - nové obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud byste se raději než rovnýma nohama vrhli do reálného života s průpravou na nějakém simulátoru, budete mít ještě letos možnost.

Hospodářsko-politická real-time strategie od Elixir Studios s názvem Republic: The Revolution Vám umožní stát se rovnou vůdcem malé politické strany stojící v opozici současné vládnoucí straně ve fiktivní republice Novistrama, podnikatelem, kriminálníkem, anebo třeba duchovním. Toužíte-li to tedy v životě dotáhnout někam hodně vysoko do politických sfér, můžete to to nanečisto prubnout právě zde. A nemyslete si, že to bude nějak zvlášť jednoduché. I když jde pouze o hru a fikci, i v té mají své místo bytosti se svou vlastní inteligencí, názory a pohledem na Vaše konkrétní činy. Právě totiž to, jak se budete chovat, bude přímo ovlivňovat obyvatele celkem dvaceti měst této malé zemičky.


další nové obrázky

My Vám dnes nabízíme několik dalších obrázků přibližujících atmosféru této výjimečné simulace, v níž budete stejně jako se to děje v běžném životě moci užít i lecjaké špinavé praktiky za účelem odrovnání případných politických soupeřů z dalších asi 16 frakcí. Vaše snaha by měla směřovat přímo k sesazení presidenta. Republic: The Revolution bude narozdíl od jiných podobných her plně ve 3D a jejího vydání bychom se měli dočkat snad již na konci léta.
zdroj: DTF

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.