zavřít

Půltucet nových screenshotů ze SimCity 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Část z více než dvou stovek zaměstnanců vývojářských studií Maxisu, které na sebe poutá pozornost hlavně kvůli dojné krávě v podobě The Sims, momentálně dokončuje jiný, pro mnohé hráče mnohem zajímavější projekt SimCity 4.

Naše galerie z této městské budovatelské strategie naplánované na podzim se v noci rozrostla o půltucet nových obrázků, které zachycují tovární čtvrť, venkovní kino pro auta, osadu vilek nebo osamocený hotel na malém ostrůvku v jezerní kotlině. Pokud vás SimCity 4 zaujalo, neměli byste minout ani renderovaný trailer (1,5 MB) nebo videoukázku pocházející přímo ze hry, kde uvidíte ony úžasné mráčky a jimi vrhaný stín v pohybu.


nové obrázkykompletní galerie

Hlavní novinkou oproti předchozím dílům bude v SimCity 4 možnost vytvořit si svého obyvatele (Sima) a sledovat ho pod lupou - jestli je se svým životem uprostřed metropole spokojen nebo zdali má nějaké problémy (třeba s dopravní zácpou). Pokud ve hře vybudujete park nebo sportovní areál, budete moci na inkriminované místo svého človíčka přesunout a dozvědět se z první ruky jeho bezprostřední reakci, na jejímž základě budete rozhodovat o svých dalších činech mnohem lépe. Další informace se o této hře dočtete zde.
zdroj: 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.