zavřít

První scany z Need for Speed: Most Wanted

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V aktuálním čísle Oficiálního Playstation 2 magazínu se objevily premiérové obrázky z Need for Speed: Most Wanted, a tak bylo jen otázkou času, než ve formě scanů doputují na síť sítí.

Stalo se tak právě dnes odpoledne, kdy vám je jako jedni z prvních nabízíme k pečlivému prohlédnutí. Jedná se o desítku in-game screenshotů zachycujících červené vozy Mazda RX-8 nebo BMW M3, kterak si to za denního světla pádí po trati vedoucí přístavem, industriální zónou nebo centrem pobřežního městečka kdesi v USA. Vedle nich spatříte ještě několik nákresů policejních automobilů a galerii uzavírají dva starší oficiální artworky přímo od Electronic Arts.


Žádné nové informace o pokračování této populární závodní série momentálně nejsou k dispozici. Pokud se tedy chcete dozvědět více o honičkách s policií, dynamickém herním světě s měnícím se počasím, herních módech nebo vylaďování různých tříd vozů, nebuďte líní a přečtěte si o nich v našem lednovém a dubnovém článku. Na závěr připomínáme, že termín vydání NFS: Most Wanted pro PC i konzole je stanoven na listopad letošního roku.
zdroj: diskusní fóra, OPS2

jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.