zavřít

První obrázky z The Sims: Vacation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Od vydání The Sims uplynuly přesně dva roky a přesto zájem o tuto hru vůbec neutichá, spíš naopak, což dokazuje umístění třetího datadisku Hot Date na vrcholu žebříčku nejprodávanějších titulů vánoční sezóny.

zdroj: Archiv

O tom, že se chystá již čtvrtý datadisk The Sims: Vacation, se ví už déle, ale teprve dnes se našim kolegům z ToTheGame podařilo získat od skandinávské a britské pobočky Electronic Arts nové promo screenshoty a velkou sadu artworků. Jak na nich uvidíte, v této hře budete moci strávit dovolenou například na horách, na pláži nebo v lese.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Údajně na vás čeká i rozšířená nabídka zboží, jež můžete zakoupit za účelem darování. Pokud se zúčastníte karnevalu, můžete vyhrát i nějakou cenu, zdatnější jedinci dokonce mohou získat trofej, kterou si pak odnesou domů a pochlubí se s ní svým přátelům. Spousta nových činností (rybaření, plážový volleyball, jízda na koni, lukostřelba, hledání pokladů a mnoho dalších) samozřejmě vyžaduje spoustu nových objektů, mimojiné to budou: sněhulák, klouzačka, pevnost, stan, mini-golf, kolotoč, stánek se suvenýry, atd. atd. Až budete dostatečně unaveni všemi těmi atrakcemi, odpočinout, vyspat a najíst se můžete v hotelu. Vydání The Sims: Vacation je v Evropě naplánováno na začátek dubna.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.