zavřít

První obrázky z akční FPS Postal 2

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O připravovaném pokračování kontroverzní akční hry z roku 1997 s názvem Postal od společnosti Running with Scissors jste se už mohli dočíst.

Teprve nyní jsou však k dispozici úplně první screenshoty dokládájící, že i v Postal 2 půjde o pořádnou řežbu. Minimálně také proto, že oproti isometrické jedničce bude nová hra hratelná z vlastního pohledu.


další nové obrázky

Postal 2 je postaven na Unreal Warfare enginu a pohyby postav jsou řešeny metodou "motion-capture", což mimochodem dokládají rovněž fotografie na oficiálních stránkách hry. Tam se navíc můžete pokochat i dalšími zajímavostmi z průběhu vývoje titulu - naleznete zde klipy s ohněm, fotogalerii (vč. videa) Garyho Colemana, který se stal předlohou pro maniakálního zabijáka, ad. Postal 2 by se měl objevit v prodeji ještě do konce tohoto roku.
zdroj: GameOver

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.