zavřít

První in-game ukázky z Negative Space

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Co se týče nadcházející izometrické střílečky Negative Space vývojářského týmu Khaeon, už jsme tu měli její oznámení, pár screenshotů z cut-scény a několik málo informací o jejím příběhu.

Nyní pro vás máme pro změnu první in-game ukázky. Nejsou sice v žádné extra kvalitě a pocházejí stále ještě z alfa verze hry, ale jakous takous představu si jejich prostřednictvím o ní jistě uděláte.


nové obrázkykompletní galerie

Abyste neměli pocit, že vás šidíme, tak byste měli vědět, že byly odhaleny další podrobnosti ohledně obsahu Negative Space. Tak například - na screenshotech můžete vidět hlavně různé interiéry; hra se však bude odehrávat také v exteriérech, s čímž souvisí i skutečnost, že zde budou k mání různá vozidla (tanky, apod.). Dále bude zahrnovat různé prvky RPG žánru, jako třeba různé questy, průběžné zdokonalování postaviček, prozkoumávání prostředí, nelineární průběh, aj.
zdroj: SeriousZone

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.