zavřít

Postal 2 má vydavatele a my obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Running With Scissors před nějakým časem slíbili, že jejich kontroverzní střílečka Postal 2 bude hotova ještě v tomto čtvrtletí a podle toho se také činí.

V naší galerii můžete najít čtveřici nových screenshotů. Running With Scissors jsou navíc o další krok blíže vydání svého titulu, neboť již našli vydavatele ochotného podstoupit riziko podepsat se pod něco tak morbidního jako je Postal 2. Tím novým odvážným vydavatelem bude společnost Whiptail Interactive.


nové obrázkykompletní galerie

Postal 2 je poháněn Unreal enginem, zahrajete si jej z first-person perspektivy a celý svět kolem vás bude oproti jeho předchůdci ve 3D. Kromě toho zde bude i spousta NPC, se kterými budete moci komunikovat. Více se ale dozvíte v interview, které jsme pro vás připravili, a které již v brzké době na našich stránkách vyjde.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.