zavřít

Pohled na města v SimCity 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři z Maxis ve spolupráci s Electronic Arts už nějaký ten pátek chystají čtvrté pokračování úspěšné budovatelské strategie SimCity.

Kromě základního úkolu vytvoření města, přibude i možnost více se zaměřit na jednotlivé obyvatele, kdy se Maxis zřejmě inspirovali ve své jiné, ještě úspěšnější hře The Sims. Právě z ní totiž půjde do SimCity pomocí jednoduchých nástrojů dokonce i importovat postavičku.


nové obrázkykompletní galerie

Pro všechny, kteří se již nemohou SimCity 4 dočkat, jsme nedávno uveřejnili pozitivní zprávu o jeho dokončení. Samotné čekání si můžete ještě zpříjemnit přečtením preview nebo pohledem do galerie na několik nových a možná i posledních obrázků. SimCity 4 totiž vychází hned počátkem následujícího roku.
zdroj: C&VG, homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.