zavřít

Pěkné obrázky z MMORPG EverQuest II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

EverQuest je prý v Americe nejúspěšnější MMORPG vůbec a tak není divu, že na jeho pokračování Everquest II tamní hráči velice čekají.

Ačkoliv u nás není tento žánr tak rozšířený, přesto vás může zajímat, čím se pokusí dvojka hráče zaujmout a jak bude vypadat. Odpověď na druhou otázku nabízí několik přidaných obrázků do naší galerie (určitě se podívejte alespoň na pěkného kostlivce a jeho stín).


nové obrázkykompletní galerie

Asi největší změnou oproti prvnímu dílu bude nasazení nového engine, který stvořili lidé ve Verant Interactive. S novější technologií jde ruku v ruce nejen lépe vypadající grafika, ale především celkové zpracování. Pro Everquest II to tedy znamená rozlehlejší a bohatší lokace. Dějištěm příběhů se stane opět svět Norrath, jen časově bude hra zasazena o pár století do budoucnosti. Pokud jde o herní změny, těch se ve větší či menší míře dočká snad vše rasami počínaje a systémem vývoje postav či questy konče. Pokud se chcete o hře dozvědět víc, můžeme vám vedle oficiální homepage doporučit třeba i tyto stránky na subdoméně Ogaming. Vydání Everquest II je naplánováno na příští rok.
zdroj: Ogaming

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.