zavřít

Opět nové obrázky z Deus Ex 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ti, kdo si oblíbili původní Deus Ex, jistě s napětím čekají, jak dopadne vývoj jeho pokračování, které dostalo podtitul Invisible War a bude se odehrávat asi 20 let po událostech v jedničce.

Aby to napětí bylo ještě zajímavější, objevují se v poslední době čím dál častěji další a další ukázky z této hry a proto i dnes vám můžeme nabídnout novou sadu v galerii:


nové obrázkykompletní galerie

O Deus Ex: Invisible War jsme na našich stránkách již párkrát psali a tak nyní pouze stručné shrnutí. Hra je situována do budoucnosti. Součástí běžného života se v té době stávají různé nano-technologické implantáty, které svým nositelům přinesou řadu ne zrovna obvyklých schopností. Tvůrci zatím tají podrobnosti o příběhu, ale naznačují, že se zde budete potýkat s mnoha spiknutími a záhadami. Hlavní postavou bude Alex D, genetický potomek hrdiny z předchozí hry. Dokonce si budete moci vybrat, zda to bude žena či muž. Více informací o tomto titulu, jehož vydání se očekává koncem roku, se můžete dozvědět z minulých zpráv nebo preview.
zdroj: CVG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.