zavřít

Ohlášení Empire Earth: The Art od Conquest

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ani Sierra spolu s Vivendi nezaostávají za řadou dalších společností a přicházejí se svým novým oznámením, které se tentokrát týká prvního datadisku k jejich RTS Empire Earth.

Přídavek ponese podtitul The Art of Conquest a je vyvíjen v dílnách firmy Mad Doc Software (tvůrci mmj. Jane's Attack Squadron), která by ho měla dokončit ještě letos. Zde Vám nabízíme balíček čerstvých obrázků.


další nové obrázky

Empire Earth: The Art of Conquest povede původní hru, která už tak pokrývala všechny epochy lidského bytí, do časů budoucích - do epochy vesmírného věku, což jsou podle tvůrců léta 2200 až 2300. Kromě toho přibudou také tři nové single-player kampaně - první v antickém Římu, další z Pacifiku za druhé světové války a poslední v prostředí Asie 24.století. Jinak se v The Art of Conquest samozřejmě vyskytnou i nějaké unikátní jednotky, budovy, a mnoho dalšího. Předtím jste sice mohli dobývat nová území, nyní však nastane čas, kdy bude nutné dokázat i jiným civilizacím ve vesmíru, že právě ta Vaše zde hraje prim. Empire Earth i se svým novým datadiskem pokryje asi 500 tisíc let lidské historie, od objevení ohně po laserové bitky v budoucnosti.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.