Empire Earth
Věková dostupnost

Empire Earth

Články

GoG nabízí klasické hry za pusu a Empire Earth zdarma!

Na GoG.com začaly nedávno anoncované slevy, které potrvají až do 2. ledna příštího roku. Až na výjimky, třeba v podobě titulů od Codemasters, jsou skoro všechny hry v katalogu služby k dispozici za poloviční cenu. Oficiální šílenství vánočních slev na různých digitálních službách tím tedy začalo. A bankovní účty budou trpět. Ono se těžko odolává, když jsou všechny ty parádní hry k dostání buď za 5, nebo ještě hůře za 2,49 dolarů. Ale o tom psát nechci. Ještě den a kousek si totiž můžete přidat do své virtuální poličky na GoG Empire Earth zcela zdarma. A kdo to neudělá, aniž by k realtime strategiím cítil vysloveně odpor, tak nemá špetky zdravého rozumu.

Empire Earth 2: Art of Supremacy hotov

Dobrou zprávu můžeme v tuto chvíli nabídnout všem, kdo si oblíbili strategickou sérii Empire Earth a zvlášť pak její druhou řadu (recenze EE2 - 80 %).

Empire Earth 2: Art of Supremacy info

Art of Supremacy, takový je podtitul prvního oficiálního datadisku k úspěšné real-time strategii s názvem Empire Earth.

Datadisk Empire Earth 2: Art of Supremacy

Kdo se vsázel, že bude mít úspěšná strategická série Empire Earth další pokračování, vyhrál.

Odhalení datadisku pro Empire Earth 2

V aktuálním čísle magazínu PC Gamer, v tom s Neverwinter Nights 2 obálkou a recenzí Quake IV, došlo k poodkrytí plánů Mad Doc Software ohledně real-time strategické série Empire Earth.

Zrod českého překladu Empire Earth 2

Společnost CD Projekt, která před časem nahradila Cenegu Czech v domácím zastoupení distributora Vivendi, připravuje vydání real-time 3D strategie Empire Earth 2 z dílny Mad Doc Software.
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
19. listopadu 2001
Recenze