zavřít

Oficiální stránky pro Warlords IV a pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Připravované čtvrté pokračování v sérii tahových strategií Warlords IV si vysloužilo od svých tvůrců (SSG) uvedení oficiálních stránek on-line, jež vám tak nyní mohou poskytnout podrobnější informace o hře jako takové.

Ne všechny sekce jsou v provozu, ale to nejdůležitější, jako např. F.A.Q., novinky, kontakty i několik wallpaperů ke stažení tam již naleznete. My jsme tímto navíc obohatili naši galerii o 10 čerstvých screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Čtvrtý díl Warlords poprvé představí hru na zcela novém enginu. Ten skýtá určitá zdokonalení, např. v oblasti kouzlení. Hráč se bude moci zúčastnit nelineární kampaně, která ho zavede do známého světa Etheria, obývaném různými bytostmi šesti ras: Sirians (lidé), Elvallie (elfové), Dwarves, Orcs, Lord Bane (Undead) a Volturnan. Každá z těchto šesti ras bude vybavena jedinečným technologickým rozvojovým stromem, budovami, jednotkami i stylem boje. Celkem hra obsáhne téměř 140 různých jednotek, což je úctyhodný počet pro takovou strategii. Dokončení Warlords IV je naplánováno na první kvartál roku 2003.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.