zavřít

Odhalení Colin McRae: DIRT, dříve CMR 2007

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Portál IGN dnes odhalil zajímavou věc týkající se série závodních her Colin McRae.

zdroj: Archiv

V dílnách vývojářského týmu společnosti Codemasters se připravuje nová hra, která se bude v Evropě jmenovat Colin McRae: DIRT a v Americe DIRT: Colin McRae Off-Road. Myslím, že už samotný název, hlavně tedy jeho americká obdoba, naznačuje mnohé a ještě dodám, že se tento titul plánuje pro příští rok, přičemž současně vznikají verze pro Xbox 360, PS3 a PC. Obrázky, které vidíte v galerii, nejsou screenshoty, ale koncepty, protože prý je hra ještě na samém začátku vývoje a tedy ještě není co konkrétního ukazovat.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

V každém případě, DIRT: Colin McRae má být tou nejrozmanitější hrou série. Bude obsahovat celou řadu tzv. "point-to-point" závodů, stejně jako "off-road" událostí na trasách v různých koutech našeho světa. Přesného seznamu se v tuto chvíli nedočkáte, nicméně zahrnut by měla být legendární trať Pike's Peak International a všech jejích víc jak 150 závodů skrz pohoří Rocky Mountains. Dále se prý můžete těšit na surfování po písečných dunách ve vozech dakarového typu a se čtyřkolkami, Rallye Cross či tzv. "Hill Climb" s těžkotonážními vozítky o síle 850 koní. Aby toho ale nebylo málo, tak se také připravte na mód věnovaný každému z evropských, mezinárodních a celosvětových rallye šampionátů, s vozy s pohonem na 2 i 4 kola, klasickými a speciálními RWD rallye auty. pokud jde o multiplayer, nechávající si Codemasters informace ještě pro sebe. Rozhodně ve hře ale chybět nebude.
zdroj: IGN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.