zavřít

Nukleární válka v Defcon zazáří v září

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nezávislé vývojářské studio Introversion, tvůrci hry s názvem Darwinia (recenze - 84 %), oficiálně oznámilo, že svůj další, v pořadí třetí, strategický počin - Defcon - vydá letos koncem září.

Jakým způsobem bude distribuován, se prý dozvíme již brzy. K tomu byly přibaleny ještě tři nové ukázky, které se sice od předchozích nijak zvlášť výrazně neliší, neboť grafika, resp. to grafické minimum, jímž je tento titul tvořen, není to, oč v něm jde.


Defcon je online multiplayerovou strategií s tématikou globální termonukleární války. Inspirací byla tvůrcům filmová kultovní klasika s názvem Wargames. Hráči získají v této hře nejlepší možnou pozici, a to post generála, jehož místo se nachází hluboko v bezpečí podzemního bunkru, odkud povedou své snahy o vyhlazení nepřátelské civilní populace a zajištění neschopnosti protivníka se pomstít. Přitom všem sehrají významnou roli různé a velmi křehké aliance utvořené na základě taktiky.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.