zavřít

Nové obrázky z Duke Nukem Forever

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně kvalitnější snímky Dukeho ve striptýzovém klubu a hmyzoidní příšeru jménem Octabrain. + UPDATE

Zvláštní to politiku praktikují 3D Realms. Na jednu stranu stále udržují tzv. mediální blackout, v jehož rámci nevypouštějí o Duke Nukem Forever žádné informace ani média, ale na stranu druhou jim to asi nedá a musí o sobě dát čas od času aspoň nějak vědět.

Ideální příležitostí pro připomenutí se "hej, pořád ještě existujeme a hra neumřela" byl nedávný remake legendárního Duke Nukem 3D pro Xbox Live Arcade, který z ČR kvůli ověřování IP adresy ani nejde pořídit (za cca 300 Kč). Kdo v něm zkompletoval achievementy, dostalo se mu odměny v podobě dua čerstvých screenshotů z DNF. Jejich prvotní verze, které někdo nafotil z televizní obrazovky mobilem a nestály proto za nic, během dnešního večera nahradily mnohem kvalitnější, přes TV tuner kartu grabnuté snímky, ač zase v nízkém rozlišení. Zachycují Dukeho ve striptýzovém klubu a hmyzoidní příšeru jménem Octabrain, která se vyskytovala v minulých dílech. Update 29.9. - nahrazeny verzí v plné kvalitě a 1280x720:


nový je obrázek vlevo a uprostřed

A když už jsme dnes tu galerii aktualizovali, pro jistotu jsme i šoupli datum vydání z již nereálného prosince 2008 raději až na prosinec 2009. Že by snad...? Více o Duke Nukem Forever v předešlém zpravodajství.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Duke Nukem Forever v pohybu  [5.6.2008 22:15 - jd]
Střípky o Duke Nukem Forever  [20.12.2007 21:21 - jd]
TEASER TRAILER na Duke Nukem Forever  [19.12.2007 18:40 - jd]
Duke Nukem Forever vyžaduje vícejádrový procesor  [20.4.2007 09:09 - jd]
zdroj: Duke4.net

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.