Nová nadílka obrázků z Crashday
zdroj: tisková zpráva

Nová nadílka obrázků z Crashday

25. 8. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Německé studio MoonByte uvolnilo u příležitosti Games Convention 2003 několik dalších screenshotů ze své chystané závodní hry Crashday, vycházející ze známých Stunts.

Málokdo by asi řekl, že tento titul je v podstatě amatérským projektem, protože vypadá celkem zdařile a zajímavým prvkem je pochopitelně i zahrnutý editor pro tvorbu tratí. Alfa verze, kterou MoonByte v Lipsku ukazovali, už vypadala poměrně reprezentativně a samotná hra je velice chytlavá, i když pochopitelně zřejmě ne pro příznivce harcore realistických závodů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Díky arkádové fyzice můžete s vozidly bláznivě jezdit i skákat, což podporuje i řada různých nájezdů, mostů a automobilových "horských drah", rozestavěných na mapě. Pokud se dostanete s vozidlem do úzkých (čti na střechu), stiskem jediné klávesy jste opět na všech čtyřech a můžete pokračovat v krasojízdě. O herních modech a technické stránce projketu jsme psali nedávno, blíže se ke Crashday ještě vrátím v chystaných dojmech z her, představovaných na Games Convention 2003.
zdroj: PR

kate

Nejnovější články