Máte námět či připomínku? Napište nám
MMO New World od Amazonu bude obří
zdroj: Archiv
Obrázky

MMO New World od Amazonu bude obří

18. 10. 2018 16:45 | autor: Šárka Tmějová |

Záběry z připravovaného MMO od Amazonu jste před pár týdny mohli trochu překvapivě nalézt na Pornhubu, ale ani tam se kvůli copyrightu neudržely moc dlouho. V New World navíc žádné nahotinky nenajdete, a nevědět, že jde o historický sandbox na fiktivním kontinentu, možná byste si ho zatím spletli s obyčejnou přírodou za městem.

Amazon se rozhodl prezentovat New World s trochu větší grácií než skrz uniklé video na pornoserveru a zveřejnil několik screenshotů z jednoho z herních regionů, Windsward, spolu s videem. Příroda celkem připomíná tu naši středoevropskou, budovy na jednom z obrázků evokují středověké chalupy, celé to vypadá pěkně.

New World zdroj: Archiv New World zdroj: Archiv

New World zdroj: Archiv New World zdroj: Archiv

Samotné záběry z hraní toho moc neprozrazují, snad jen velikost mapy – samotný Windsward, který bude jednou z několika oblastí, je obrovský, i když bez měřítka těžko soudit. Amazon New World stále propaguje především krásnými obrázky krajinek, samotná herní náplň ještě zřejmě není v prezentovatelném stádiu. Dalších informací bychom se měli podle tweetů dočkat již brzy.

zdroj: Archiv

Vývojáři se už nyní poohlížejí po testerech pro vyvíjenou alfu, kam se můžete přihlašovat na oficiálním webu. K registraci je zapotřebí mít účet u Amazonu.

Nejnovější články