zavřít

MMO New World od Amazonu bude obří

Windows

- Obrázky autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Záběry z připravovaného MMO od Amazonu jste před pár týdny mohli trochu překvapivě nalézt na Pornhubu, ale ani tam se kvůli copyrightu neudržely moc dlouho. V New World navíc žádné nahotinky nenajdete, a nevědět, že jde o historický sandbox na fiktivním kontinentu, možná byste si ho zatím spletli s obyčejnou přírodou za městem.

Amazon se rozhodl prezentovat New World s trochu větší grácií než skrz uniklé video na pornoserveru a zveřejnil několik screenshotů z jednoho z herních regionů, Windsward, spolu s videem. Příroda celkem připomíná tu naši středoevropskou, budovy na jednom z obrázků evokují středověké chalupy, celé to vypadá pěkně.

New WorldNew World

New WorldNew World

Samotné záběry z hraní toho moc neprozrazují, snad jen velikost mapy – samotný Windsward, který bude jednou z několika oblastí, je obrovský, i když bez měřítka těžko soudit. Amazon New World stále propaguje především krásnými obrázky krajinek, samotná herní náplň ještě zřejmě není v prezentovatelném stádiu. Dalších informací bychom se měli podle tweetů dočkat již brzy.

Vývojáři se už nyní poohlížejí po testerech pro vyvíjenou alfu, kam se můžete přihlašovat na oficiálním webu. K registraci je zapotřebí mít účet u Amazonu.

Tagy: online akční fantasy mmo

Zdroje: Twitter

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.