zavřít

Mezi nebem a zemí ve střílečce Yager

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jedním z mnoha titulů, které se chystají současně pro PC i Xbox, je futuristická střílečka Yager od stejnojmenného německého týmu Yager Development a distributora THQ.

zdroj: Archiv

Hra vás zavede do zničené měsíční krajiny naplněné nepředvídatelnými válečnými roboty a v single-player kampani se stanete klíčovou součástí složitého sci-fi příběhu. Budete plnit různorodé úkoly, od jednoduchého doprovodu lodí až po mise typu "sestřel vše, co se hýbe".

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Autoři pro hru Yager vyvíjejí vlastní engine, který se specializuje na zobrazení rozsáhlých venkovních prostranství. Že se mu to daří víc než dobře, se můžete přesvědčit podle pár nových obrázků. Podle nedávné tiskové zprávy vyjde Yager nejdříve pro Xbox (jaro 2002) a za šest měsíců bude následovat verze pro PC (podzim 2002).
zdroj: PCPointer zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.