Korea: Forgotten Conflict artworky a info
zdroj: tisková zpráva

Korea: Forgotten Conflict artworky a info

11. 12. 2002 9:09 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Brněnské studio Plastic Reality Technologies založené v roce 2000 můžete znát v souvislosti s Loco Commotion neboli hrou prodávanou jako ToyTrains.

S tímto titulem se mohli seznámit jak hráči po Evropě, tak také v Americe. Jak to bude s dalším projektem tohoto mladého týmu nazvaným KOREA: Forgotten Conflict, to se teprve uvidí, protože je toto dílo ve velmi ranné fázi vývoje. V naší galerii už jsou však k vidění nějaké ty artworky i screenshoty, které vypadají dosti nadějně. Datum vydání není pochopitelně zdaleka ještě jasné, ale předpokládá se, že by hra mohla být dokončena někdy v létě příštího roku.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Korea: Forgotten Conflict má být 3D real-time taktickou strategií inspirovanou válkou v Koreji. Jako základ pro tento projekt použili tvůrci svůj vlastní Typhoon engine. Hráč se stane členem speciálního komanda, v němž každý jedinec sehrává v akci během pěti chystaných kampaní rozdělených do 15 misí svou jedinečnou a důležitou úlohu. A nejen to. Každý člen tohoto týmu vyniká určitými schopnostmi a může se pochlubit nějakou minulostí.

Tento titul lze přirovnat ke hrám ve stylu Commandos. Hrdi jsou prý tvůrci zejména na detailně propracované 3D lokace. Navíc půjde otáčet kamerou, takže byste měli mít naprostý přehled o tom, co se na bitevním poli děje. Důležitou roli bude mít při hraní také interaktivní prostředí. K dispozici budete mít okolo 50 různých druhů zbraní, vozidel, letadel a také helikoptéry. Více v našich dřívějších novinkách o této hře.
zdroj: Loadedinc

korgull

Nejnovější články