zavřít

Komiksová střílečka XIII v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Své místo na letošní ECTS našla také komiksová first-person střílečka XIII, kterou si někdy v roce 2003 budete moci zahrát jak na PC, tak na PS2, Xboxu nebo Gamecube.

Komiksová je nejen proto, že vychází ze stejnojmenného komiksu (konkrétně prý z prvních pěti knih celé série), ale také proto, že si zachovala komiksový image. Toho si mimochodem můžete všimnou v naší galerii, v níž se dnes vyskytly nějaké nové screenshoty.


nové obrázkykompletní galerie

Začátek hry není pro našeho hrdinu příliš příjemným. Probouzí se na nějaké pláži a zjišťuje, že si nepamatuje ani své jméno, ani jak se zde ocitl. Za krátko je však vtažen do těžkého víru událostí, týkajících se jakéhosi spiknutí. Na vás pak bude, pomoci mu zastavit tento rozjetý vlak a zabránit tak nejhoršímu. XIII je v první řadě střílečkou z vlastního pohledu. Zhruba tak 50:50 zde budou zastoupeny akční a tajné mise, takže v jednu chvíli se budete snažit proplížit do tajné základny a jindy budete uhánět jak zběsilí, jen abyste se co nejrychleji dostali z ostrova. Vaše poslání budete moci splnit různými způsoby a k tomu vám dopomůže i rozmanitost zbraní a taktik, které půjde použít.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.