zavřít

Hellgate: London - boj s mocnostmi pekelnými

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost NAMCO BANDAI Games America Inc.

včera zveřejnila první informace o jedné ze dvou hlavních tříd postaviček, které budou hráčům předloženy na výběr v rámci akční role-playing hry s názvem Hellgate: London vývojářů z Flagship Studios. Tou první třídou jsou Templáři. Tou druhou, o níž má být v této chvíli řeč, jsou Kabalisté, příslušníci organizace, která mísí dohromady určité disciplíny okrajových vědních oborů a tajemné praktiky, aby odhalila vnitřní potenciál lidského ducha. Obě mají společné to, že se snaží ochránit lidstvo před mocnostmi temnoty. Nové screenshoty v naší galerii s Kabalisty přímo souvisejí.


Kabalisté dokáží v boji s pekelnými silami využívat kouzel černé magie. Prý bojují doslova proti ohni ohněm a proti krvi krví. Magii, kterou disponují, lze rozdělit do tří základních škol. Vyvolávací kouzla jim umožní zajmout a ovládat služebníky Pekla, takže vlastně využijí sil podsvětí proti němu samotnému. Dále jsou to kouzla spektrální, díky nimž je možné vyvolat temné síly a způsobit jimi kolosální škodu jakémukoliv nepříteli. Nakonec Kabalisté ovládají kouzla transformační. Při využití tohoto druhu magie Kabalista získá větší sílu tím, že na sebe vezme podobu démona.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.