zavřít

Haegemonia, Total Im.Racing, Jurassic Park

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na několika nových obrázcích z Haegemonia: Legions of Iron se můžete opět přesvědčit, jak vypadá skutečně kvalitně zpracovaný vesmír - planety, mezihvězdná oblaka, světelné záblesky i kosmické lodě jsou už na první pohled hodně líbivé, a to nám autoři této sci-fi RTS chtějí nabídnout ještě mnohem více.

Celý příběh se točí okolo zjednávání míru a osídlování nových světů (na první pohled to příliš dohromady nejde, pravda), přičemž se samozřejmě nevyhneme ani konfrontaci s mimozemskými rasami. Tento titul od Digital Reality (tvůrci Imperium Galactica II: Aliances) a Wanadoo vychází již za dva měsíce, více naleznete v této novince, prohlédnout si můežete také celou galerii.

O Total Immersion Racing se nemluví jen jako o závodní hře, ale též jako o simulaci kariéry profesionálního jezdce. Vaše dlouhá cesta začíná u kategorie levnějších vozů, časem se ale můžete vypracovat mezi úplnou špičku - získat další peníze a za ně pořídit i mnohem lepší auta. Vaši soupeři si vás budou ze závodů pamatovat a podle toho na vás budou i při dalších jízdách reagovat. K tomu všemu by ještě každý jezdec z konkurenčního týmu měl mít svůj vlastní charakter i rozdílné řidičské schopnosti. Stejně jako předchozí titul, i tato hra od Razorworks, vychází již letos v listopadu, a to i pro konzole PS2 a Xbox - pro zájemce doporučuji tuto novinku nebo čerstvé screenshoty.

Posledními novými obrázky jsou ty z Jurassic Park: Project Genesis, na kterém pracuje australský tým Blue Tongue Software. Půjde stejně jako v případě Zoo Tycoon: Dinosaur Digs o budovatelskou strategii (tycoon), kde vaším úkolem bude výstavba a provoz zábavního parku s prehistorickými zvířátky - jak to celé vypadá, uvidíte na screenshotech. Ve hře na nás bude čekat dvanáctka misí a jejich obsah bude částečně také inspirován tématicky shodnými filmy od Universal Studios. Narozdíl od dvou výše zmiňovaných vychází Jurský park v produkci Vivendi "až" v prosinci, ale v konkurenci s již zažitým 2D tycoonem od Microsoftu, pro který se chystá už druhý přídavek Marine Mania, to bude mít skutečně obtížné.

zdroj: TTG, CVG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.