Gran Turismo 5 TV v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Gran Turismo 5 TV v obrazech

22. 7. 2008 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Něco mezi Youtube a iTunes, ale integrováno přímo ve hře a dokonce s vlastním obsahem.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Ještě před březnovým vydáním Gran Turismo 5 Prologue (8/10, mega-recenze) avizovalo Sony, že v průběhu roku spustí svojí vlastní Gran Turismo TV aneb televizní komponentu přímo ve hře. Její podobu nyní odhalují první screenshoty, z nichž vyplývá, že podobou/nabídkou bude někde mezi Youtube a macovskými iTunes.

Ze samotných obrázků pak lze vyčíst, že v rámci programu bude možné se zpětně dívat na slavné anglické automobilové pořady Top Gear, japonský televizní magazín Best Motoring nebo sestříhané záběry z různých závodů. Součástí celého interface je také ukazatel volného místa na disku a samozřejmě hráčova nákupního košíku. Z vlastních pořadů pak screenshoty ukazují sérii Gran Turismo, přibližujících profily jednotlivých vozů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Co se týče plnohodnotného GT5, to se stále oddaluje, protože vývojáři z Polyphony jsou nyní plně zaměstnáni prací na novém obsahu do GT 5 Prologue v čele s tolik kýženým modelem poškození. Gran Turismo 5 se proto dostane zpět do vývoje teprve příští rok a dost možná dokonce až v roce 2010 - více o hře v našem zpravodajství.
zdroj: Threespeech

levis

Nejnovější články