zavřít

Gran Turismo 5 TV v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Něco mezi Youtube a iTunes, ale integrováno přímo ve hře a dokonce s vlastním obsahem.

Ještě před březnovým vydáním Gran Turismo 5 Prologue (8/10, mega-recenze) avizovalo Sony, že v průběhu roku spustí svojí vlastní Gran Turismo TV aneb televizní komponentu přímo ve hře. Její podobu nyní odhalují první screenshoty, z nichž vyplývá, že podobou/nabídkou bude někde mezi Youtube a macovskými iTunes.

Ze samotných obrázků pak lze vyčíst, že v rámci programu bude možné se zpětně dívat na slavné anglické automobilové pořady Top Gear, japonský televizní magazín Best Motoring nebo sestříhané záběry z různých závodů. Součástí celého interface je také ukazatel volného místa na disku a samozřejmě hráčova nákupního košíku. Z vlastních pořadů pak screenshoty ukazují sérii Gran Turismo, přibližujících profily jednotlivých vozů.


Co se týče plnohodnotného GT5, to se stále oddaluje, protože vývojáři z Polyphony jsou nyní plně zaměstnáni prací na novém obsahu do GT 5 Prologue v čele s tolik kýženým modelem poškození. Gran Turismo 5 se proto dostane zpět do vývoje teprve příští rok a dost možná dokonce až v roce 2010 - více o hře v našem zpravodajství.
zdroj: Threespeech

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.