Ghost Master, Tron 2.0, World of Warcraft
zdroj: tisková zpráva

Ghost Master, Tron 2.0, World of Warcraft

16. 4. 2003 10:10 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Existuje mnoho podob strachu a s některými z nich vás seznámí i nadcházející titul s názvem Ghost Master.

Naštěstí to nebudete přímo vy, kdo se bude muset bát, protože právě vy budete mít na starosti bandu šikovných strašidel, se kterými uděláte obyvatelům různých domů ze života peklo. Tento titul vyvíjí studio Sick Puppies. Vydání verze pro PC se přitom očekává každým dnem. Pokud vás naše galerie, kam dnes dorazil pořádný balík úplně nových screenshotů, přesvědčila o tom, že to je hra právě pro vás, pak vězte, že se chystá také její lokalizace do českého jazyka. Pokud ještě váháte, počkejte si na naše první dojmy, které se na našich stránkách objeví ve velmi krátké době, třeba vám v rozhodování pomohou.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Ghost Master galerie  ||  Tron 2.0 galerie  ||  World of Warcraft galerie

Jiná naše galerie, která dnes zaznamenala několik nových přírůstků, vás pro změnu přivede do tajemného světa uvnitř počítačů, neboť právě tam se ocitnete spolu s hlavním hrdinou - Jetem Bradleyem, v akční sci-fi FPS Tron 2.0. Tato hra, vyvíjená společností Monolith, by měla přijít do obchodů v srpnu tohoto roku. Jak jistě již víte, projekt Tron 2.0 vychází ze známého sci-fi filmu, jehož atmosféru by tvůrci ve svém díle rádi zachytili co nejvěrněji. Příběh hry na film dokonce svým způsobem i navazuje a seznámí vás tak i s některými jeho představiteli.

Nakonec vás ještě můžeme vzít na malý výlet do virtuálního fantasy světa chystané MMORPG World of Warcraft, protože i v této galerii na vás dnes čeká nadílka v podobě několika nových ukázek. Tento titul své hráče postaví do rolí hrdinů ze světa Warcraftu a poskytne jim rozsáhlý prostor k různým dobrodružstvím, prozkoumávání a řadě nejrůznějších úkolů. Navíc ve společnosti tisíců dalších nadšenců. Blizzard zatím neoznámili datum vydání projektu.
zdroj: PR, homepage

korgull

Nejnovější články