zavřít

Fantasy království v Empire of Magic

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovenská vývojářská společnost Mayhem Studios pokračuje v lavině ohlašování nových her a po Neverend a Stunts z předchozího týdne nám představila i Empire of Magic, která nejen názvem připomíná Master of Magic od Microprose, neboť půjde rovněž o tahovou fantasy strategii.

Na ní pracují už několik let a demo dokonce vyšlo na jednom Score CD, ale teprve nyní to konečně vypadá, že vše je na dobré cestě k dokončení, ke kterému by mělo dojít během září. Půltucet nových screenshotů nevypadá vůbec špatně, posuďte sami:


další nové obrázky

Všechny dostupné informace o Empire of Magic včetně nastínění příběhu a vlastností hry se dočtete v kompletním znění tiskové zprávy ve slovenštině od Mayhem Studios.
  • Prepracovaná umelá inteligencia. Nepriatelia budú skutočne rozmýšľať a počítač nebude podvádzať (tak ako pri väčšine ostatných hier). V praxi to bude vyzerať napríklad tak, že keď na zelenej lúčke zmasakrujete 5 kostlivcov, zvyšní dvaja sa nepustia do beznádejnej bitky ale utečú, potom budú hľadať posily a spolu s nimi vás začnú hľadať pri lúke, kde vás videli naposledy.

  • Štýlová počítaná a ručne dokresľovaná grafika.

  • Množstvo taktických možností, pri ktorých sa dá využívať obliehanie hradov a 3D členitosť terénu. Jednotky sa môžu schovávať za kopcami či plánovať prepadnutia zo zálohy... [více]
Kdyby Vám ani to nestačilo, máte šanci přečíst si ještě starší interview o Empire of Magic na Sectoru nebo si stáhnout renderovaný trailer (7 MB), v němž kromě standardních sekvencí v duchu fantasy uvidíte i jednu zvláštnost - andělíčky v Evině rouše :)
zdroj: PR, Sector

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.